DFM Demiryolu Raylı Sistemler
Teklif Al
Kurumsal

KurumsalHakkımızda

DFM DEMİRYOLU A.Ş. 2014 yılında alanında uzman çalışanlar ile kadrosunu oluşturmuştur. Dünyada ve ülkemizde ulaşım sektöründe, önemli bir yeri olan, raylı sistemler DFM DEMİRYOLU A.Ş.’ nin hizmetleri içerisinde yer almaktadır. Raylı sistemler konusunda; çözüm, proje ve uygulama deneyimini, özel makine parkı ile günümüze taşımaktadır. DFM DEMİRYOLU A.Ş’ nin temel hedefi, gerçekleştirdiği tüm faaliyetler ve projelerde kalite odaklı çalışmak, oluşturmuş olduğu güvenin sürekliliğini sağlayabilmek ve raylı sistemlerdeki öncülüğünü devam ettirmektir. DFM DEMİRYOLU A.Ş. geçmiş birikimleri ve tecrübesi sayesinde yapmış olduğu projelerde kalitesini kanıtlayan bir firmadır. Dürüstlük ilkesi altında faaliyetlerini sürdürmektedir. DFM DEMİRYOLU A.Ş, raylı sistem projelerinde bakım-onarım ve takviye işlerini gerçekleştirebilen, mühendislik çözümleri içeren tasarımlar yapabilen, demiryolu beton travers, makas traverslerin alt yapı ve üst yapı hizmeti veren raylı sistemler konusunda dünya çapında öncü ve örnek firma olma yolunda çalışmalarını sürdürmektedir.

workers

Misyonumuz

Dünyada ve Türkiye’de gelişmekte olan ulaştırma sektörü, insanlık ve toplumlar için sosyal yaşamda gelişmesinin temel öğelerinden biridir. Toplumlar ve insanlık için Demiryollarının varlığı, Türkiye’nin 1923’ten bu yana göstermiş olduğu sosyal ve ekonomik büyümenin en önemli sektörüdür. DFM DEMİRYOLU A.Ş, Demiryolu Sektöründe önce Türkiye’de ve daha sonra tüm Dünya ülkelerine bu çerçevede hizmet edebilmeyi görevi sayar.

Vizyonumuz

Ulusal Raylı Sistemler Sektöründe kalitesini ispat etmeyi hedefleyen öncü bir Raylı Sistemler Şirketi olmayı amaçlamaktadır. · DFM DEMİRYOLU A.Ş, Demiryolu Raylı Sistemleri özdeşleştirmeyi, güven, tecrübe, uzmanlık ve sürdürülebilirlik ile bütünleştirmeyi esas alır. · DFM DEMİRYOLU A.Ş için hedef; gelişen dünyada topluma ulaşım sektöründe kalite ve yaşam standartlarını insanlarımıza vermektir.